Zastanawiasz się, jak spędzić czas wolny doskonale się bawiąc? Z klubem motoryzacyjny Gentleman’s Rally odkryjesz wyjątkowe miejsca i trasy, za razem bawiąc się w doskonałym towarzystwie.

Klub Motoryzacyjny Genteleman's Rally

Wyjazdy Gentleman's Rally

Klub to społeczność pasjonatów motoryzacji i poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń a zarazem projekt o ogólnopolskim zasięgu, który opiera się na grupie przedsiębiorców spotykających się na zorganizowanych wyjazdach samochodowych. To doskonała forma spędzania wolnego czasu i nawiązywania nowych kontaktów.

Idea Klubu

Gentleman’s Rally to przede wszystkim klub w którym możesz poznać wartościowych ludzi i rozwijać swoją sieć kontaktów w Elitarnej Grupie. Dzięki członkostwie uzyskujesz pełny dostęp do fenomenalnych samochodów z naszej stajni. Ponadto uzyskujesz możliwość uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach ze specjalnym rabatem, jak i szereg benefitów u naszych partnerów pomagających zadbać o Twój samochód.

To coś więcej niż motoryzacja

Wyjazdy to przede wszystkim luźna atmosfera oraz miejsce do budowania nowych relacji biznesowych. To jedno z nielicznych miejsc, gdzie ludzie ze wspólną pasją dzielą się doświadczeniami, nie tylko z zakresu motoryzacji. Każdy wyjazd to niecodzienne wrażenia i adrenalina. To miejsce do czerpania radości z chwili, z małą przerwą na relaks. Zostaw w domu codzienne troski i dołącz do elitarnej grupy Gentleman’s Rally

Poznajmy się na Spocie GR

Spot Gentleman’s Rally to lokalne wydarzenie na którym spotykamy się w​ zaplanowanym miejscu o wyznaczonej godzinie. Na miejscu mamy chwile na zaparkowanie naszych samochodów i wymianę zdań pomiędzy przybyłymi uczestnikami. Dodatkowo na miejscu są przewidziane atrakcje i nagrody, o których możesz przekonać się sam. Zwieńczeniem spotu jest wspólny dynamiczny przejazd przez miasto i jego okolice. Poczuj adrenalinę i ciesz się obecnością ekskluzywnych samochodów na spocie.

​ Sprawdź dostępne wyjazdy GR

To kilka wyjazdów które organizuje Gentleman’s Rally, kliknij zakładkę wyjazdy aby przyjrzeć się wszystkim zaplanowanym wydarzeniom.

Nasi sponsorzy

Nasz patronat

Masz pytania?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas lub zadzwoń.